Продукты
Решения
Компания

На базі Corezoid “Укрзалізниця” запустила продаж квитків в Apple Messages для бізнесу та Facebook messenger

img

Київ, 15 грудня 2021 р. АТ «Укрзалізниця» запустило свій офіційний чат-бот для продажу квитків та надсилання сповіщень про рейс у Apple Messages для бізнесу та Facebook Messenger – на додачу до запущених раніше Viber та Telegram. Відтепер доступ до чат-бота є максимально зручним, адже він відкривається безпосередньо з головної сторінки Укрзалізниці у Facebook.

Для запуску Apple Messages для бізнесу необхідно натиснути іконку “Повідомлення” на сайті Укрзалізниці з iPhone, iPad, Mac або Apple Watch. Миттєво відкриється діалогове вікно для купівлі квитків або спілкування з оператором служби підтримки. Для початку спілкування з оператором потрібно обрати відповідний пункт в меню.

Також АТ «Укрзалізниця» разом з партнером Visa повертатиме пасажирам 10% коштів за квитки, придбані через чат-бот Укрзалізниці. Акція стартує 15 грудня 2021 року і триватиме до 15 січня 2022 року. Взяти участь в акції зможуть пасажири, що придбають залізничні квитки на поїзди далекого сполучення та швидкісні поїзди через офіційний чат-бот Укрзалізниці. Важлива умова: оплатити покупку гривневою карткою Visa, попередньо давши згоду на збереження її токена у чат-боті. Зарахування кешбеку здійснюватиметься на картку, з якої було проведено оплату, протягом 10 банківських днів.

“В Україні буквально декілька компаній, які налагодили офіційну підтримку своїх клієнтів у Apple Messages для бізнесу, тож сьогодні Укрзалізниця робить дещо несподіваний для ринку крок і стає одним з першопрохідців у цьому напрямку, – говорить Олександр Перцовський, керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці. – Що ж до Facebook Messenger, то це вже звичний для наших пасажирів канал спілкування з Укрзалізницею, але тепер він стає ще функціональнішим, адже можна прямо з Facebook замовити собі квиток та ланчбокс у дорогу. За даними порталу Statista.com, в Україні зараз 15 млн активних користувачів Facebook Messenger, тож ми раді поширенню чат-бота однією з найбільш улюблених українцями платформ для спілкування.”

За допомогою Apple Messages для бізнесу та Facebook Messenger пасажири Укрзалізниці вже можуть купувати квитки на усі поїзди далекого сполучення та швидкісні поїзди Інтерсіті+, повертати раніше придбані квитки, дивитися розклад рейсів та онлайн-табло станцій, а також перевіряти, до якої платформи прибуває потяг.

Нагадаємо, що пасажири Укрзалізниці також можуть додавати придбані квитки у гаманці в Apple Wallet, Google Pay. Проєкт реалізований на базі технології Corezoid Process Engine спільно із технологічним партнером Укрзалізниці – компанією Middleware (США) за підтримки платіжного партнера – Visa.

Бот-платформа Corezoid підтримує роботу з Google Business Messages, Apple Messages для бізнесу, Viber, Telegram, Facebook Messenger, WhatsApp for Business, Line, WeChat, Sender та будь-якими іншими платформами з відкритими API. Робота з месенджерами – це хороший перший крок на шляху побудови “цифрового ядра” на базі Corezoid,” – говорить Ольга Худік, Chief Business Development Officer компанії Middleware.

ПОКАЗАТЬ ВСЕMore
Создай свой первый процесс!